Tel:+90 312 473 1962
Pzt - Cmt 08:00-20:00 Pazar kapalı
Title Image

Faaliyet Alanlarımız

Profesyonel Kadro, Profesyonel Hizmet...

Atölye Mono İç Mimarlık ve Mobilya Tasarım Atölyesi olarak, çeşitli konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mobilya üretimi

Tasarım, Projelendirme ve Uygulama

Mimari Danışmanlık

Mimari çözüm ortaklığı

Vitrin ve Fuar Standı tasarımı

Anahtar teslim dekorasyon

Profesyonellik Alanlarımız

Mobilya Tasarımı 0
3D Modelleme 0
Detay Çözümleri 0
Ekip Çalışması 0

Faaliyet Alanlarımız

Ek Bilgiler

Mimari çözüm ortaklığı
Mimarlık ve İç mimarlık firmalarına fason üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz. Keşif, röleve imalat çizimleri ve projenizin revizasyonunu yaparak, iş yükünüzü hafifletip, firmanızı müşterinize karşı profesyonel şekilde temsil ediyoruz.

Mobilya üretimi
Tamamı kendi ahşap tasarım atölyemizde olmak üzere; mutfak, banyo, ev ve ofis mobilyası, çocuk mobilyası, merdiven, kapı, lambiri, gibi sabit ve hareketli mobilyaların yanısıra her türlü ahşap dekorasyon ürünlerinin imalatını ve cila işlerini kendi bünyemizde yapıyoruz.

Tasarım, Projelendirme ve Uygulama
Ev, villa, ofis, mağaza, otel gibi her türlü iç ve dış mekan için mimari çizim, 3 boyutlu modelleme, mekan ve ürün tasarım hizmetleri veriyoruz. Yaptığımız çalışmaları projelendirip, fiyatlandırarak, sözleşmenin imzalanmasıyla verilen tarih içinde her türlü imalat ve montaj takibini yapıyoruz.

Anahtar teslim dekorasyon
Kaba işleri bitmiş bir mekanın tesisat, tavan ve duvar yapımı ve kırımı gibi inşaat işlerini tamamlıyoruz. Parke, seramik döşeme, duvar kağıdı gibi tüm ince işlerini ve mobilyasından perdesine kadar tüm ihtiyaçlarını tamamlayarak müşteriye her şeyiyle bitmiş şekilde teslim ediyoruz. tüm şantiye işlerini profesyonel kadromuz ile uyguluyoruz.

Mimari Danışmanlık
Kurumsal firmalar veya bireysel müşteriler için bir seferlik veya düzenli olarak mimari danışmanlık hizmeti veriyoruz. Örneğin talep gelmesi halinde hazır mobilya, parke, duvar kağıdı, döşemelik kumaş ve perde seçimi gibi konularda önceden belirlenen mağazalara müşteri ile birlikte giderek bilinçli alışveriş işin destek hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda kurumsal firmalar için mekan tasarımı, iç mekan dekoru ve ürün tasarımı gibi konularda, düzenli olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Vitrin ve Fuar Standı tasarımı
Kurumsal firmalar içini mağaza vitrini ve mağaza içi dekorasyonu yanında, katılacakları yurtiçi veya yurtdışı fuarlar için tüm detayları ile fuar standı tasarımı yapıyoruz.