Tel:+90 312 473 1962
Pzt - Cmt 08:00-20:00 Pazar kapalı
Title Image

Kişiye Özel Mobilya Tasarımı

Profesyonel Kadro, Profesyonel Hizmet...

Kişiye Özel Tasarım, Mekana Özel Çalışma

Kişiye Özel Mobilya Tasarımı Örnek Görsel Her kişinin kendine özgü, alışık olduğu veya edinmek istediği bir tarzı vardır. Bir çok senaryoda kişi ya bu tarzını tam olarak yansıtan ürünlere piyasada ulaşamaz ya da bulabildiği ürünler kullanılmak istenen mekan ile uyum sağlamaz. Atölye Mono olarak tam bu noktada, kişiye özel mobilya tasarımı ve mekana özel mobilya uygulamaları ile devreye giriyoruz.

İlk olarak tasarımın uygulanmasını dilediğiniz mekana profesyonel ekibimizle ücretsiz olarak keşfe geliyoruz. Bu süreçte kişinin tarzı ile mekanın atmosferini harmanlayarak yapılabilecek uygulamaları sizinle paylaşıyoruz. Tecrübemiz ışığında size önerebileceğimiz ihtimalleri sunup, fikir alışverişleri sonucunda hayalinizdeki kişiye özel mobilya tasarımını, mekana ve atmosfere en uygun hale getirerek ortaya çıkartıyoruz.

Kişiye özel mobilya tasarımlarında dikkate alınması gereken hususlardan bir tanesi de mekanın atmosferidir. Atmosfer ve mobilya uyumu noktasında doğru kararı vermek adına etken bir çok faktör bulunmaktadır. Ücretsiz keşif sırasında tüm bu faktörleri hayalinizdeki mobilyaları mekanı göz önünde bulundurarak sizinle paylaşıyoruz. Hayal edilen ürünün mekana en uygun halde nasıl tasarlanabileceğini sizlere detaylı bir şekilde aktarıp, en sağlıklı kararı vermenizi sağlıyoruz. Farklı bir mekanda görerek beğendiğiniz ve esinlendiğiniz bir ürünü, mekanın atmosferine uygun hale getirerek benzersiz ve sadece size özel halde nasıl üretilebileceğine, size sunacağımız bir çok modifikasyon seçeneği ile birlikte karar veriyoruz.

Kaliteli Malzeme, Dayanıklı ve Sağlıklı Ürün

Kişiye Özel Mobilya Tasarımı Üretim Aşaması
Hayalinizdeki ürünü belirleme, mekanın atmosferine uygun hale getirme aşamalarını bitirdikten sonraki aşamamız ise kişiye özel mobilya üretiminde kullanılacak olan malzeme seçimimiz oluyor. Düşünülen mobilya çeşidi ve mekana uygunluk faktörlerini ilk sıraya koyarak üretilmesi planlanan mobilyalarda kullanılabilecek olan meteryalleri sizlere seçenek olarak sunuyoruz. Bu aşamada tecrübelerimizi sizinle paylaşıp, kişiye özel mobilyanın türüne ve mekana uygunluğuna göre önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz. Kullanılacak meteryalin çeşidinde malzemenin sağlamlığını ve insan sağlığına zararsız oluşunu önplanda tutarak birlikte en uygun meteryali seçiyoruz.

Ürünlerimizin sağlamlığının her zaman arkasında olmamızın yanında mobilyalarımızda kullanılan malzemelerin insan sağlığına uygunluğu bizim için ilk sırada gelmektedir. Örnek vermemiz gerekirse lake boyalı ve doğal ahşap kaplamalı ürünlerde kullandığımız boyalar uluslararası mobilya endüstrisinin UNI normlarına uygun olarak, piyasada malesef çok sık karşınıza çıkan ve sağlıksız olan selülozik bazlı lake ve son kat cila yerine, su bazlı ve antialerjen lake boya ve son kat cila kullanmaktayız. Bu sayede size özel üretilen mobilyaları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Profesyonel Kadro, Profesyonel Hizmet

Kişiye Özel Mobilya Tasarımı Profesyonel Ekip
Kişiye özel mobilya üretimlerimizde, ürünün belirlenmesi sırasında gösterdiğimiz titizliği, işi teslim edene kadar da göstermekteyiz. Hayalinizdeki ürünün sizin için değerinin farkındayız. Bugüne kadar yaptığımız işler, sorunsuz olarak müşterilerimize teslim edilmiştir ve size ilk etapta sunabileceğimiz güvencelerimizdir. Bugüne kadar bitirdiğimiz tüm bireysel, kurumsal, rezidans, villa ve iş yerlerimizin listesinin detaylı bir şekilde yer aldığı referanslarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Tamamen profesyonel bir ekip tarafından takip edilen sürecimiz şu şekilde işlemektedir; İlk olarak tasarımın kullanılması düşünülen mekana ölçü için gidilir, müşteri talepleri tüm detaylarıyla alınır, alınan talepler doğrultusunda deneyimli ekibimiz tarafından bilgisayar ortamında gerekli çizim ve tasarım yapılır, fotoğraf ve/veya ürünün çeşidine göre 3 boyutlu görsellerle tasarım desteklenir. Müşteriyle birlikte gerek görülen değişiklikler yapılarak tasarımın son hali netleştirilir. Kişiye özel mobilyanızın bu süreci bittikten sonra üretim kendi atölyemizde tüm titizliğimizle başlar ve montaj da aynı titizlikle kendi ekibimizle biter.

Sizlere sunacağımız fiyat politikamız da bütçesinize uyacak şekilde esnektir. Sektördeki tecrübemiz ve profesyonel kadromuz sayesinde, kararlaştırdığımız ürünü farklı malzemeler ve muadil aksesuarlar kullanarak, çeşitli fiyat alternatifleriyle kaliteden ödün vermeden sizlere sunabilmekteyiz. İmalat sürecinin her aşaması aynı titizlik ve yüksek dikkat ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerlemektedir. Yapılan işin sizin için öneminin farkındayız. Bu doğrultuda yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimlerimizi, çözüm odaklı profesyonel hizmet anlayışımızla birleştirerek, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Bizlere belirtilen saat aralıklarında iletişim bölümümüzde bulunan Telefon, WhatsApp destek hattı ve online form aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel tasarım formumuza dilediğiniz ürün görselini ekleyerek de bizlere ulaşıp görüşme talep edebilirsiniz.