Tel:+90 312 473 1962
Pzt - Cmt 08:00-20:00 Pazar kapalı
Title Image

Sorularınız

İlk akla gelebilecek sorular ve cevapları
SIKÇA SORULAN SORULAR
Web sitenizdeki ürünler dışında benim bulduğum görsellerdeki ürünleri de üretebilir misiniz?

Bize ileteceğiniz görseldeki ahşap ağırlıklı ürünlerin birebir aynısını kolaylıkla üretebiliriz ancak kendi yorumumuzu katarak, var olanı geliştirmeyi, güzelleştirmeyi tavsiye ederiz.

Lake boyalı veya doğal ahşap kaplamalı ürünlerde kullanılan boyalar sağlığa zararlı mı?

Uluslararası mobilya endüstrisinin UNI normlarına uygun olarak, tüm ürünlerimizde selülozik bazlı lake ve son kat cila yerine, su bazlı ve antialerjen lake boya ve son kat cila kullanmaktayız.

Özel imalat mobilyanın hazır ürünlere göre avantajları ve dezavantajları var mıdır?

Özel imalat mobilya kişiye ve mekana özel üretildiği için, kullanıcının zevkine uygun estetikte, mekanın dokusuna en uygun malzeme ve renklerde, olması gereken ölçülerde üretildiğinden sürprizlerle karşılaşmazsınız. Prensip olarak sağlam ve kaliteli malzemeler kullandığımız için ilerleyen yıllarda hem müşterilerimiz sorun yaşamaz, hem de biz değerli vaktimizi müşterilerimize servis hizmeti vererek harcamamış oluruz.

Özel imalat mobilyanın hazır mobilyaya göre kalite farkı nasıl olur?

Hazır mobilya fabrikasyon üretim ile tek seferde yüzlerce belki binlerce üretilip, stoklanıp, belirli tarihlerle bayilere sevk edilir. Çoklu üretim daha hızlı olacağından doğal olarak daha az maliyetli olacaktır. Ancak kullanılan malzemelerin kalite farkı fiyatlara yansıyacağından, üst düzey dayanıklı mobilyaları, fabrikasyon üretimlerden beklemek hayalcilik olacaktır. Hazır mobilyalar ile bizim üretimimiz mobilyalar arasında, kalite ve dayanıklılık konusunda ciddi farklar olacaktır çünkü biz her bir mobilyayı tek bir müşteri için, sadece bir kez üretiyoruz. Bu yüzden kullanılan malzeme, aksesuar ve işçilikten asla ödün vermiyoruz en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Mimar, İçmimar veya İnşaat taahhüt firmaları ile nasıl çalışıyorsunuz?

Mobilya ve ahşap dekorasyon, mimari projelerin en önemli, kalemlerinden biridir. İletişime geçmeniz durumunda projenizi fiyatlandırıyoruz, kendi ölçü ve rölövelerimizi alıyoruz, varsa riskli detayları çözüyoruz, imalat çizimlerimizi yapıp onayınıza sunuyoruz. Projeye uygun olarak imalatlarımızı yapıyoruz, sözleşmemizde belirtilen tarihlerde ise sevkiyat yapıp, uygulamamızı bitiriyoruz. Yıllardır düzenli olarak işlerini yaptığımız inşaat ve mimarlık firmalarını referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Kurumsal firmalar ve Resmi kurumlar ile nasıl çalışıyorsunuz?

Resmi ve özel ihalelere girebiliyoruz, tüm ihale şartlarına ve gerekli belgelerine, T.C. resmi kurum iş bitirme belgelerine sahibiz. Kurumsal firmalar için iç mimari proje hazırlıyoruz, 3 boyutlu görselleştirme, özel imalat ve anahtar teslim dekorasyon işleri yapıyoruz.